Echipa NAI Imobiliare


NAI Romania

0040728989585
agency@nairomania.ro ofertele agentului

Bogdan Ripeanu
Real Estate Consultant
0799944693
bogdan.ripeanu@nairomania.ro ofertele agentului

Andrei Botis
Managing Partner
0371374089
andrei.botis@nairomania.ro ofertele agentului

Daniel Paun
Director - Learning, Policy Development
0742045969
daniel.paun@nairomania.ro ofertele agentului

Florin Maravela
Partner - Business Manager
0730624007
florin.maravela@nairomania.ro ofertele agentului

Catalin Nenita
Real Estate Consultant
0730624005
0311012249
catalin.nenita@nairomania.ro ofertele agentului

Ioana Prodan
Head of Residential Sales
0799944690
ioana.prodan@nairomania.ro ofertele agentului

Laura Amaiei
Project Manager
0740022882
laura.amaiei@nairomania.ro ofertele agentului

NAI Agency Iasi Branch

0728989585
0740022882
air@nairomania.ro ofertele agentului

Raluca Mihalache
Real Estate Consultant
0799944689
raluca.mihalache@naiimobiliare.ro ofertele agentului

Ramona Stefan
Real Estate Broker
0724363080
ramona.stefan@naiimobiliare.ro ofertele agentului

Remus Romaneanu
Real Estate Consultant
0730624002
remus.romaneanu@naiimobiliare.ro ofertele agentului

Victoria Ardelean
Residential Broker
0040799944689
victoria.ardelean@nairomania.ro ofertele agentului